Nightmare of Estonia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The darkest place on earth.
 
PealehtPealeht  PortalPortal  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Koeraga jalutuskäigul

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Noelle Mieux

Noelle Mieux


Female Postituste arv : 197
Reputation : 2
Join date : 28/07/2012

Tegelase leht
Vanus: 17
Võimed: Tule taltsutamine

Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koeraga jalutuskäigul   Koeraga jalutuskäigul - Page 2 EmptyLaup Juul 28, 2012 8:16 pm

"Ahaha, ma olen täiesti tavaline inimene," lausus Noelle. Tegelt nii tavaline inimene ka polnud kuna tavaliselt ei ole inimestel võimeid aga Elle suudab ju tuld taltsutada. "Okay, tegelt nii tavaline ma ka nüüd pole, ma suudan tuld taltsutada. Kust ma selle võime sain ona teadmata," ütles siis Noelle oma väikese saladuse välja mida teadsid siiani vaid tema, tema õde ja vend.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Chester J. See

Chester J. See


Male Postituste arv : 45
Reputation : 0
Join date : 28/07/2012

Tegelase leht
Vanus: 23. (532.)
Võimed: Veretaltsutamine, kehamutatsioon.

Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koeraga jalutuskäigul   Koeraga jalutuskäigul - Page 2 EmptyPüh Juul 29, 2012 7:51 am

Chester naeratas ''Vähemalt sa ei ole tavaline. Ma saan näiteks verd taltustada.'' see oli isegi Chester'i jaoks veel väga kahtlane. Ta kasutas seda võimet ka väga vähe veel.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux

Noelle Mieux


Female Postituste arv : 197
Reputation : 2
Join date : 28/07/2012

Tegelase leht
Vanus: 17
Võimed: Tule taltsutamine

Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koeraga jalutuskäigul   Koeraga jalutuskäigul - Page 2 EmptyPüh Juul 29, 2012 8:13 am

"Tegelt ma tahaks teada, kust ma üldse selle võime olen pärinud. Minu teada mu vanematel ei olnud võimeid," lausus Noelle ja kui kuulis, et Chester suudab verd taltsutada siis ta vaatas ta tema poole üllatunult. Üsna pea lõpetas selle üle ja muigas korraks. See oli tõesti väga kahtlane võime, mida Noelle kuulis esimest korda.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Chester J. See

Chester J. See


Male Postituste arv : 45
Reputation : 0
Join date : 28/07/2012

Tegelase leht
Vanus: 23. (532.)
Võimed: Veretaltsutamine, kehamutatsioon.

Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koeraga jalutuskäigul   Koeraga jalutuskäigul - Page 2 EmptyPüh Juul 29, 2012 9:21 am

Chester noogutas tüdruku jutu peale ''Ega ma ka ei tea kellelt ma selle veretaltsutamise sain. Isalt vist.'' seejärel muigas Chester Noelle reaktsiooni üle.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux

Noelle Mieux


Female Postituste arv : 197
Reputation : 2
Join date : 28/07/2012

Tegelase leht
Vanus: 17
Võimed: Tule taltsutamine

Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koeraga jalutuskäigul   Koeraga jalutuskäigul - Page 2 EmptyPüh Juul 29, 2012 9:41 am

"Ahah, no veab sul, et sul on kodu olemas," pomises Noelle rohkem omaette seda praegu. Ta ei mäletagi millal tal viimati oma kodu oli, seda pole vist kunagi olnud kuna ta ju rändas pidevalt ringi, see on ta terve elu nii olnud.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Chester J. See

Chester J. See


Male Postituste arv : 45
Reputation : 0
Join date : 28/07/2012

Tegelase leht
Vanus: 23. (532.)
Võimed: Veretaltsutamine, kehamutatsioon.

Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koeraga jalutuskäigul   Koeraga jalutuskäigul - Page 2 EmptyPüh Juul 29, 2012 10:20 am

Chester vaatas tüdrukut kaastundliku pilguga. Ta elas ju tegelikult enda majas koos Patrick'uga ''Kas sa ei taha näiteks enda õe ja vennaga minu juurde elama tulla natukeseks?'' küsis Chester ''Noh nii kauaks, kui te endale elamiskoha leiate.''
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux

Noelle Mieux


Female Postituste arv : 197
Reputation : 2
Join date : 28/07/2012

Tegelase leht
Vanus: 17
Võimed: Tule taltsutamine

Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koeraga jalutuskäigul   Koeraga jalutuskäigul - Page 2 EmptyPüh Juul 29, 2012 10:37 am

"Oi kui lahke sinust! Aga jah, et me omale elamiskoha leiaks selleks kulub ikka miljon aastat," ütles Noelle ja mõtles siis Chester'i pakkumise peale. "Ma pean seda ennem oma õe ja venna käest küsima aga mul pole praegu aimu, kus nad on," ütles Elle mõne ajapärast.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Chester J. See

Chester J. See


Male Postituste arv : 45
Reputation : 0
Join date : 28/07/2012

Tegelase leht
Vanus: 23. (532.)
Võimed: Veretaltsutamine, kehamutatsioon.

Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koeraga jalutuskäigul   Koeraga jalutuskäigul - Page 2 EmptyPüh Juul 29, 2012 11:05 am

''Me võime neid pärast otsima minna.'' ütles Chester naeratades ja nägi juba enda maja.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux

Noelle Mieux


Female Postituste arv : 197
Reputation : 2
Join date : 28/07/2012

Tegelase leht
Vanus: 17
Võimed: Tule taltsutamine

Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koeraga jalutuskäigul   Koeraga jalutuskäigul - Page 2 EmptyPüh Juul 29, 2012 11:11 am

"Okay," lausus Noelle vaid ja naeratas siis ka korraks. "On su maja siit veel kaugel?" küsis ta niisama kuna muud tal pähe ei tulnud küsida.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Chester J. See

Chester J. See


Male Postituste arv : 45
Reputation : 0
Join date : 28/07/2012

Tegelase leht
Vanus: 23. (532.)
Võimed: Veretaltsutamine, kehamutatsioon.

Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koeraga jalutuskäigul   Koeraga jalutuskäigul - Page 2 EmptyPüh Juul 29, 2012 3:47 pm

Chester raputas pead ''Siit üle tee ja see roheline maja.'' näitas Chester ühe rohelise maja poole, mis oli üsna suur.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux

Noelle Mieux


Female Postituste arv : 197
Reputation : 2
Join date : 28/07/2012

Tegelase leht
Vanus: 17
Võimed: Tule taltsutamine

Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koeraga jalutuskäigul   Koeraga jalutuskäigul - Page 2 EmptyPüh Juul 29, 2012 3:52 pm

"Wow, päris suur maja," pidi Noelle ära mainima ja vaatas siis Chester'i maja poole.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Chester J. See

Chester J. See


Male Postituste arv : 45
Reputation : 0
Join date : 28/07/2012

Tegelase leht
Vanus: 23. (532.)
Võimed: Veretaltsutamine, kehamutatsioon.

Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koeraga jalutuskäigul   Koeraga jalutuskäigul - Page 2 EmptyPüh Juul 29, 2012 4:06 pm

''On küll jah.'' nõustus Chester. Eriti kui ta seal üksi koos Patrick'uga elas. Chester vaatas, ega autosi ei tule ning jalutas siis üle tee.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux

Noelle Mieux


Female Postituste arv : 197
Reputation : 2
Join date : 28/07/2012

Tegelase leht
Vanus: 17
Võimed: Tule taltsutamine

Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koeraga jalutuskäigul   Koeraga jalutuskäigul - Page 2 EmptyPüh Juul 29, 2012 4:16 pm

Noelle vaatas ka siis korraks ega kuskilt autosid ei tule ja ning jalutas siis taas Chester'ile järgi. "Ja selles majas elate ainult teie kahekesi?" küsis Elle igaks juhuks ilmselt.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Chester J. See

Chester J. See


Male Postituste arv : 45
Reputation : 0
Join date : 28/07/2012

Tegelase leht
Vanus: 23. (532.)
Võimed: Veretaltsutamine, kehamutatsioon.

Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koeraga jalutuskäigul   Koeraga jalutuskäigul - Page 2 EmptyEsm Juul 30, 2012 7:15 am

''Jah.'' noogutas Chester naeratades ning kõndis kuni oma majani ja avas selle värava ning Patrick jooksis juba ees aeda.


OT: Nathan on kena o.o
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux

Noelle Mieux


Female Postituste arv : 197
Reputation : 2
Join date : 28/07/2012

Tegelase leht
Vanus: 17
Võimed: Tule taltsutamine

Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koeraga jalutuskäigul   Koeraga jalutuskäigul - Page 2 EmptyEsm Juul 30, 2012 7:31 am

"Ahah," ütles Noelle ja imetles endiselt veel seda maja tgelt. Samas ta järgnes ka Chester'ile.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Chester J. See

Chester J. See


Male Postituste arv : 45
Reputation : 0
Join date : 28/07/2012

Tegelase leht
Vanus: 23. (532.)
Võimed: Veretaltsutamine, kehamutatsioon.

Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koeraga jalutuskäigul   Koeraga jalutuskäigul - Page 2 EmptyTeis Juul 31, 2012 3:37 pm

''Nii, kas sa tahad maja seest ka näha, või lähme kohe nüüd poodi?'' küsis Chester Noelle'lt naeratades.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux

Noelle Mieux


Female Postituste arv : 197
Reputation : 2
Join date : 28/07/2012

Tegelase leht
Vanus: 17
Võimed: Tule taltsutamine

Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koeraga jalutuskäigul   Koeraga jalutuskäigul - Page 2 EmptyTeis Juul 31, 2012 6:23 pm

"Em..," lausus Noelle korraks naeratades ja siis korises tema kõht jälle. "Em, ma pigem valin praegu selle teise varjandi," lausus ta naeratades kuna tal oli juba niigi piinlik selle pärast, et tema kõht koriseb.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Chester J. See

Chester J. See


Male Postituste arv : 45
Reputation : 0
Join date : 28/07/2012

Tegelase leht
Vanus: 23. (532.)
Võimed: Veretaltsutamine, kehamutatsioon.

Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koeraga jalutuskäigul   Koeraga jalutuskäigul - Page 2 EmptyKolm Aug 01, 2012 12:31 pm

Chester naeratas ja noogutas ''Lähme siis.'' sõnas Chester ja katsus oma taskud üles. Rahakott oli olemas ning hakkas poe poole jalutama.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux

Noelle Mieux


Female Postituste arv : 197
Reputation : 2
Join date : 28/07/2012

Tegelase leht
Vanus: 17
Võimed: Tule taltsutamine

Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koeraga jalutuskäigul   Koeraga jalutuskäigul - Page 2 EmptyEsm Aug 06, 2012 9:39 pm

Noelle järgnes taaskord Chester'ile. "Kui vana te olete üldse?" küsis siis Elle midagi jutu jätkuks või nii.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Christine Hardy

Christine Hardy


Female Postituste arv : 4
Reputation : 0
Join date : 02/08/2012

Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koeraga jalutuskäigul   Koeraga jalutuskäigul - Page 2 EmptyTeis Aug 07, 2012 8:32 am

''23.'' vastas Chester. Vananemine lõppes vähemalt 23. aastaselt ''Ja sina?'' uuris ka Ches seda ka tüdrukult.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux

Noelle Mieux


Female Postituste arv : 197
Reputation : 2
Join date : 28/07/2012

Tegelase leht
Vanus: 17
Võimed: Tule taltsutamine

Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koeraga jalutuskäigul   Koeraga jalutuskäigul - Page 2 EmptyTeis Aug 07, 2012 9:37 am

"Ma olen kõigest 17 aastane alles," lausus Noelle naeratades. "Seega sa polegi vanuse poolest must väga palju vanem. Kuigi ma tean su tegelik vanus võib olla suurem. Mingis vanuses jääb see vanamine segaverelistel kinni," lausus naeratades ja kõndis ikka Chester'i järel kuna ta ei teadnud ju kus pood on.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Chester J. See

Chester J. See


Male Postituste arv : 45
Reputation : 0
Join date : 28/07/2012

Tegelase leht
Vanus: 23. (532.)
Võimed: Veretaltsutamine, kehamutatsioon.

Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koeraga jalutuskäigul   Koeraga jalutuskäigul - Page 2 EmptyKolm Aug 08, 2012 8:24 am

Chester noogutas selle kõige peale mida Noelle rääkis ''Mul jäigi see vananemine nüüd seisma, ma olen tegelikult umbes üle 500. saja aasta vana.'' ütles Chester ausalt. Täitsa vanamees juba. Pood oli umbes 3 kvartalit edasi.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux

Noelle Mieux


Female Postituste arv : 197
Reputation : 2
Join date : 28/07/2012

Tegelase leht
Vanus: 17
Võimed: Tule taltsutamine

Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koeraga jalutuskäigul   Koeraga jalutuskäigul - Page 2 EmptyKolm Aug 08, 2012 9:57 am

"Wow, päris vanamees siis," lausus Noelle naerdes. Isegi kui sa seletaks Noelle'le kus pood asub siis ta suudaks isegi ära eksida võõras linnas.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Chester J. See

Chester J. See


Male Postituste arv : 45
Reputation : 0
Join date : 28/07/2012

Tegelase leht
Vanus: 23. (532.)
Võimed: Veretaltsutamine, kehamutatsioon.

Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koeraga jalutuskäigul   Koeraga jalutuskäigul - Page 2 EmptyKolm Aug 08, 2012 4:08 pm

Chester noogutas naerdes ''Aga välimus ei ole ju nagu 500.'' arvas Justin muiates ning jalutas siis edasi. Eks Chester jätab meelde, et ta ei seletaks kunagi Noelle'le, kus pood asub.
Tagasi üles Go down
Noelle Mieux

Noelle Mieux


Female Postituste arv : 197
Reputation : 2
Join date : 28/07/2012

Tegelase leht
Vanus: 17
Võimed: Tule taltsutamine

Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koeraga jalutuskäigul   Koeraga jalutuskäigul - Page 2 EmptyKolm Aug 08, 2012 5:27 pm

"Ei ole tõesti," lausus Noelle ja kõndis siis Chester'ile järgi. See oleks jahm hea idee, et ei seletaks Noelle'le kus pood asub, mitte kunagi.
Tagasi üles Go down
http://houseofnight.forum.co.ee/
Sponsored content





Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Koeraga jalutuskäigul   Koeraga jalutuskäigul - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Koeraga jalutuskäigul
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Nightmare of Estonia :: Saaremaa :: Kuressaare-
Hüppa: